Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Lipsa activitatea pe server

3 participanți

In jos

Lipsa activitatea pe server Empty Lipsa activitatea pe server

Mesaj Scris de v1ruSpaRx Dum Ian 17, 2010 12:02 am

Am observat ca nu imi mai merge adminul,banuiesc ca poate ati fi crezut ca numai sunt activa.Dar numai pot sa joc deoarece mi-so stricat pc-ul si nici nu stiu ce are.Nu ma pot loga pe mess/steam pe nimic.SI acuma postez de la prietena acasa.As dori o explicatie.

PS:Dupa ce imi voi face pc-ul nu-i nicio grija ca o sa ma joc destul de des!

v1ruSpaRx

Mesaje : 4
Data de inscriere : 08/01/2010

Sus In jos

Lipsa activitatea pe server Empty Re: Lipsa activitatea pe server

Mesaj Scris de Nyko Dum Ian 17, 2010 2:49 am

Da-i si u un format la pc...si... "activa"?nu stiam k esti fata,sau e doar o greseala d tipar?Smile ...asteptam sa revii Smile
Nyko
Nyko
Elite-ADMIN
Elite-ADMIN

Mesaje : 171
Data de inscriere : 16/10/2009
Varsta : 34

Sus In jos

Lipsa activitatea pe server Empty Re: Lipsa activitatea pe server

Mesaj Scris de v1ruSpaRx Dum Ian 17, 2010 5:54 pm

Gresala de tipar ca am scris in graba.AM incercat de toate,mi-am formatat pc-ul dar tot asa.Mi-am cumparat alt router dar tot asa,culmea e ca pot sa accesez anumite site-uri 'romanesc' ex: 2forumuri,sport.ro...desi si se incarca foarte greu..pot sa vorbesc pe skype dar altceva care are leg. cu netu nu imi merge,nici macar update la antivirus.Daca stiti cum sa ma ajutati va rog s postati..In leg. cu adminu vreau sa stiu daca o sa mai am acces!Ms!

v1ruSpaRx

Mesaje : 4
Data de inscriere : 08/01/2010

Sus In jos

Lipsa activitatea pe server Empty Re: Lipsa activitatea pe server

Mesaj Scris de DjLittle Dum Ian 17, 2010 7:10 pm

spui ca ai schimbat routerul? Daca l-ai schimbat , cine ti-a facut setarile in el .. pentru ca daca ti-a facut acceasi persoana (diferita de tine .. sau asa... ) se poate sa fi gresit ceva . 2 . suna providerul de internet ... la care esti abonat , si explica-le situatia .. ca nu poti accesa aproape nimic . Poate li s-a blocat lor cash-ul , dar trebuia sa se rezolve pana acum . 3 , incearca o placa de retea a unui prieten ceva , se poate sa ti se fi bulit si placuta de retea si sa iti dea probleme , si cand incerci alta placa , incearca si in alt slot . Smile

DjLittle
Elite-ADMIN
Elite-ADMIN

Mesaje : 152
Data de inscriere : 21/10/2009
Localizare : Brasov

Sus In jos

Lipsa activitatea pe server Empty Re: Lipsa activitatea pe server

Mesaj Scris de v1ruSpaRx Lun Ian 18, 2010 1:28 am

Am facut toate alea cu router-ul si am sunat acolo mi l-o dat drumu,tot ei mi-au explicat si m-au ajutat sa fac setari dar tot nu mi-a mers.Nu are cum sa fie de la placa de retea pentru ca am 2 calculatoare acasa si au aceasi problema,am si un laptop nou dar tot asa.Nu stiu care o fi problema!

v1ruSpaRx

Mesaje : 4
Data de inscriere : 08/01/2010

Sus In jos

Lipsa activitatea pe server Empty Re: Lipsa activitatea pe server

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum