Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Amenintari .. banuri si alte cele

+2
Kapone1988
DjLittle
6 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Amenintari .. banuri si alte cele - Pagina 2 Empty Amenintari .. banuri si alte cele

Mesaj Scris de DjLittle Mar Noi 10, 2009 1:00 am

Rezumarea primului mesaj :

Deci .. in ultimele 2 zile tot intru undercover pe server , adica cu alt nick .. sa vad ce se mai intampla . Asta se numeste monitorizarea serverului .. Bineinteles .. ca am dat de un jucator ... cu nick-ul B.U.G .. pe care l-am tot vazut si a inceput sa ma acuze ca as folosi aim si wall .. . Eh , dupa treaba asta .. l-am gasit si pe Sabi .. care i-am dat un miraculo head prin perete (auzindu-i pasii) ... si... aim direct . mai jos aveti discutia . Nu am mai sters de mai sus din cosola sau de mai jos pentru ca mi-a fost greu fiind nervos .
New Text Document _5_.txt - 0.05MB


Bine inteles .. ca l-a un moment dat , m-am enervat pe bug .. dupa llama si gag ... si i-am dat ban . Este totul postat acolo . Din pacate .. nu am putut face print screen . Folosesc Win 7 si nu imi ia print screen-ul din joc ... imi ia numai de pe desktop . Dar am copiat tot din consola in textdocumentul respectiv.

DjLittle
Elite-ADMIN
Elite-ADMIN

Mesaje : 152
Data de inscriere : 21/10/2009
Localizare : Brasov

Sus In jos


Amenintari .. banuri si alte cele - Pagina 2 Empty Re: Amenintari .. banuri si alte cele

Mesaj Scris de SmaSh^ Mar Noi 17, 2009 12:43 pm

Smile)....nu nu..ea e cea care se da greu...dar si cand se da...nu il mai vezi pe kapone vreo 2 saptamani prin cs....si fiind ceva normal elite il suna..."bai romeo da ce faci?nu mai intri prin cs?pe unde mai traiesti?(la care kapone raspunde: "am febra musculara si nu mai pot juca cs" Smile))))

vai Vai ce mai zic de dimineata....sa vezi ce dita capu` imi va face niko=))
SmaSh^
SmaSh^
Elite-Slots
Elite-Slots

Mesaje : 71
Data de inscriere : 05/11/2009
Varsta : 36
Localizare : Miami

https://mangalia.all-up.com

Sus In jos

Amenintari .. banuri si alte cele - Pagina 2 Empty Re: Amenintari .. banuri si alte cele

Mesaj Scris de Kapone1988 Mar Noi 17, 2009 6:45 pm

=))) febra la ce.... mainii...picioare ...(...) limba.... k nush sunt multe Smile))=)))
Kapone1988
Kapone1988
Elite-ADMIN
Elite-ADMIN

Mesaje : 138
Data de inscriere : 27/09/2009
Varsta : 36
Localizare : Mangalia

https://mangalia.all-up.com

Sus In jos

Amenintari .. banuri si alte cele - Pagina 2 Empty Re: Amenintari .. banuri si alte cele

Mesaj Scris de Nyko Mar Noi 17, 2009 9:26 pm

Smile))...smash sa nu faci scurta la limba d la kte prostii scoti p gura Smile)...Kapone...febra o faci intai la fese,apoi coapse...limba...etc Smile)
Nyko
Nyko
Elite-ADMIN
Elite-ADMIN

Mesaje : 171
Data de inscriere : 16/10/2009
Varsta : 34

Sus In jos

Amenintari .. banuri si alte cele - Pagina 2 Empty Re: Amenintari .. banuri si alte cele

Mesaj Scris de Kapone1988 Mar Noi 17, 2009 9:27 pm

hopa...nyko...ins k mashi riska putzin asa:D:)):*
Kapone1988
Kapone1988
Elite-ADMIN
Elite-ADMIN

Mesaje : 138
Data de inscriere : 27/09/2009
Varsta : 36
Localizare : Mangalia

https://mangalia.all-up.com

Sus In jos

Amenintari .. banuri si alte cele - Pagina 2 Empty Re: Amenintari .. banuri si alte cele

Mesaj Scris de Nyko Mar Noi 17, 2009 9:36 pm

Wink)...depinde c avantaje ei...tot ceea c faci tre sa faco cu placere Razz :*
Nyko
Nyko
Elite-ADMIN
Elite-ADMIN

Mesaje : 171
Data de inscriere : 16/10/2009
Varsta : 34

Sus In jos

Amenintari .. banuri si alte cele - Pagina 2 Empty Re: Amenintari .. banuri si alte cele

Mesaj Scris de DjLittle Mar Noi 17, 2009 10:05 pm

bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce Placerea e indusa de o idee sau de un fapt ? E o mica dilema pentru unii .. eu unu .. trec la fapte . Stiu ce trebuie facut Razz Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

DjLittle
Elite-ADMIN
Elite-ADMIN

Mesaje : 152
Data de inscriere : 21/10/2009
Localizare : Brasov

Sus In jos

Amenintari .. banuri si alte cele - Pagina 2 Empty Re: Amenintari .. banuri si alte cele

Mesaj Scris de Nyko Mar Noi 17, 2009 11:24 pm

Smile)) ....ambele...tre sa vrei sa faci cv..si knd faci cv ala...sa iti placa ceea c faci....si d acolo incepi sa simti placerea din c in c mai mare Wink) Razz
Nyko
Nyko
Elite-ADMIN
Elite-ADMIN

Mesaje : 171
Data de inscriere : 16/10/2009
Varsta : 34

Sus In jos

Amenintari .. banuri si alte cele - Pagina 2 Empty Re: Amenintari .. banuri si alte cele

Mesaj Scris de DjLittle Mier Noi 18, 2009 12:30 am

"Placerea" creste ea o data cu colesterolul nu-ti fa pb Smile)))

DjLittle
Elite-ADMIN
Elite-ADMIN

Mesaje : 152
Data de inscriere : 21/10/2009
Localizare : Brasov

Sus In jos

Amenintari .. banuri si alte cele - Pagina 2 Empty Re: Amenintari .. banuri si alte cele

Mesaj Scris de Nyko Mier Noi 18, 2009 12:52 am

Smile) ee da...
Nyko
Nyko
Elite-ADMIN
Elite-ADMIN

Mesaje : 171
Data de inscriere : 16/10/2009
Varsta : 34

Sus In jos

Amenintari .. banuri si alte cele - Pagina 2 Empty Re: Amenintari .. banuri si alte cele

Mesaj Scris de Nyko Mier Noi 18, 2009 12:54 am

app little...ai obs k topicu asta al tau e cel mai activ si mai vizualizat? Smile) Razz
Nyko
Nyko
Elite-ADMIN
Elite-ADMIN

Mesaje : 171
Data de inscriere : 16/10/2009
Varsta : 34

Sus In jos

Amenintari .. banuri si alte cele - Pagina 2 Empty Re: Amenintari .. banuri si alte cele

Mesaj Scris de DjLittle Mier Noi 18, 2009 1:33 am

nu prea mi-am dat seama Smile . Pai daca esti tu prezenta in "ale' placerilor si catuselor " e normal . Nu vezi ca toata lumea se bazeaza pe tine ?Razz say hy to your sister from me Smile Wink

DjLittle
Elite-ADMIN
Elite-ADMIN

Mesaje : 152
Data de inscriere : 21/10/2009
Localizare : Brasov

Sus In jos

Amenintari .. banuri si alte cele - Pagina 2 Empty Re: Amenintari .. banuri si alte cele

Mesaj Scris de Nyko Mier Noi 18, 2009 6:18 am

Wink)..da...o sa o sal Razz
Nyko
Nyko
Elite-ADMIN
Elite-ADMIN

Mesaje : 171
Data de inscriere : 16/10/2009
Varsta : 34

Sus In jos

Amenintari .. banuri si alte cele - Pagina 2 Empty Re: Amenintari .. banuri si alte cele

Mesaj Scris de SmaSh^ Joi Noi 19, 2009 2:59 am

aolo...cred ca ar trebui sa inchida acest topic un moderator...ca de la un subiect de dezbatere s'a ajuns la 10 alte subiecte...parca am fi in parlament...Wtf...8-|..stiu ca se apropie alegerile dar..totusi..
SmaSh^
SmaSh^
Elite-Slots
Elite-Slots

Mesaje : 71
Data de inscriere : 05/11/2009
Varsta : 36
Localizare : Miami

https://mangalia.all-up.com

Sus In jos

Amenintari .. banuri si alte cele - Pagina 2 Empty Re: Amenintari .. banuri si alte cele

Mesaj Scris de DjLittle Joi Noi 19, 2009 3:04 am

Smile) pai a devenit un topic fun Smile)

DjLittle
Elite-ADMIN
Elite-ADMIN

Mesaje : 152
Data de inscriere : 21/10/2009
Localizare : Brasov

Sus In jos

Amenintari .. banuri si alte cele - Pagina 2 Empty Re: Amenintari .. banuri si alte cele

Mesaj Scris de Nyko Joi Noi 19, 2009 8:51 pm

Da..chiar la asta ma gandeam si eu...Deja facem romane de dragoste Smile))...mai avem putin si lansam o noua Kamasutra =)).....sa punem catusi...sa biciuim..etc Smile)...
Nyko
Nyko
Elite-ADMIN
Elite-ADMIN

Mesaje : 171
Data de inscriere : 16/10/2009
Varsta : 34

Sus In jos

Amenintari .. banuri si alte cele - Pagina 2 Empty Re: Amenintari .. banuri si alte cele

Mesaj Scris de DjLittle Joi Noi 19, 2009 11:52 pm

exista in Kamasutra o idee de catuse .. numai ca erau din material .. matase . .. legate de maini femeile .. Am studiat Kamasutra . Very Happy A fost interesant

DjLittle
Elite-ADMIN
Elite-ADMIN

Mesaje : 152
Data de inscriere : 21/10/2009
Localizare : Brasov

Sus In jos

Amenintari .. banuri si alte cele - Pagina 2 Empty Re: Amenintari .. banuri si alte cele

Mesaj Scris de Nyko Vin Noi 20, 2009 3:22 am

Smile)...eu nu am studiat-o ....se pare k ai fost interesat d c zice acolo Razz...
Nyko
Nyko
Elite-ADMIN
Elite-ADMIN

Mesaje : 171
Data de inscriere : 16/10/2009
Varsta : 34

Sus In jos

Amenintari .. banuri si alte cele - Pagina 2 Empty Re: Amenintari .. banuri si alte cele

Mesaj Scris de DjLittle Vin Noi 20, 2009 11:49 pm

you know better Very Happy:P

DjLittle
Elite-ADMIN
Elite-ADMIN

Mesaje : 152
Data de inscriere : 21/10/2009
Localizare : Brasov

Sus In jos

Amenintari .. banuri si alte cele - Pagina 2 Empty Re: Amenintari .. banuri si alte cele

Mesaj Scris de Elite Sam Noi 21, 2009 12:52 am

HAI K VA AJUNGE :p
ALT TOPIC ON PLS Smile
Elite
Elite
Elite-ADMIN
Elite-ADMIN

Mesaje : 191
Data de inscriere : 26/09/2009
Varsta : 46
Localizare : mangalia

https://mangalia.all-up.com

Sus In jos

Amenintari .. banuri si alte cele - Pagina 2 Empty Re: Amenintari .. banuri si alte cele

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum