Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

elit aici

5 participanți

In jos

elit aici Empty elit aici

Mesaj Scris de catalynos Mar Dec 01, 2009 3:44 am

as vrea sa mi se ia adminul ca nu mai suport sa intre codatii pe srv si nuci macar sa le fac poze nu merge da sai dau ban eram cu peseud si erau 2 codatii si nu le puteam face nik si ca nu pot dona mai bn fara admin. SI cateodata dimineata sunt singur pe srv daca ma crezi sau nu si mai intra si cativa codatii si nu le pot face nimic. Asa ca las ceilalti admini sa isi faca teaba da dimineata nu prea intra il mai vad pe smash^ cateodata dar nu mereu vam lasat

catalynos
Elite-Players
Elite-Players

Mesaje : 9
Data de inscriere : 09/11/2009

Sus In jos

elit aici Empty Re: elit aici

Mesaj Scris de BoOkzZyL--x7 Mar Dec 01, 2009 4:09 am

dar park erau gratis adminele pana acu....

PS : chestia q codatii o cun destul de bn ...eu zic sa te mai gandesti...
BoOkzZyL--x7
BoOkzZyL--x7
Elite-ADMIN
Elite-ADMIN

Mesaje : 196
Data de inscriere : 10/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Mangalia

Sus In jos

elit aici Empty Re: elit aici

Mesaj Scris de Elite Mar Dec 01, 2009 4:19 am

adminele sunt free !!
dar nu pot mari dupa o saptamina de adminat asa din senin !
vino cu dovezi si rezolvam !
daca vrei sa renunti asa cum au facut si altii e oke !
aici totul e sa ai rabdare sau te lasi ,nam nevoie de admini pe srv pt cite o saptamina deaia nici nu dau admine mari din start pt k stiu k toti vor admin mare dar dupa citeva zile renunta asa cum sa mai facut !
voi ma faceti sa fac restrictiile si cei care vin dupa voi la fel fac !
luati exemplul kapone smash nyko rupt gaby djlittle lol rym etc.. au avut rabdare si leam acordat sansa !dar unii refuza rabdarea si pierd asta e ! voi decideti ! serverul e la inceput si am nevoie de voi dar vad k sunteti lasi !


Ultima editare efectuata de catre Elite in Mar Dec 01, 2009 6:53 pm, editata de 1 ori
Elite
Elite
Elite-ADMIN
Elite-ADMIN

Mesaje : 191
Data de inscriere : 26/09/2009
Varsta : 46
Localizare : mangalia

https://mangalia.all-up.com

Sus In jos

elit aici Empty Re: elit aici

Mesaj Scris de BoOkzZyL--x7 Mar Dec 01, 2009 4:32 am

mane...din cate am inteles eu....el numai vrea admine pt k nu poate face nimic q gradul actual [contra codatilor] si nu spera la un grad mai mare deoarece nu poate face o donatie pt sv....[ la umgrade "a 4-a cerinta este de a face o donatie pt sv", iar cum baiatul nu poate dona decat sa ramana la gradul actual sa gandit k e mai bn sa se retraga].....

PS : cata eu zic sa te mai gandesti si sa mai astepti potin si vei primi marirea Wink
BoOkzZyL--x7
BoOkzZyL--x7
Elite-ADMIN
Elite-ADMIN

Mesaje : 196
Data de inscriere : 10/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Mangalia

Sus In jos

elit aici Empty Re: elit aici

Mesaj Scris de rupt de foame Mar Dec 01, 2009 4:59 am

nici eu nu pot face nimic cu gradul meu de sofer auto, ...vreau un grad mai mare..patron...dar deocamdata mai astept...1 an 5... 10 1555 sau poate astept degeaba Smile)
rupt de foame
rupt de foame
Elite-Slots
Elite-Slots

Mesaje : 84
Data de inscriere : 27/09/2009
Varsta : 38
Localizare : mangalia

Sus In jos

elit aici Empty Re: elit aici

Mesaj Scris de Nyko Mar Dec 01, 2009 6:47 am

rupt n-ai u fatza d grad mai mare la carnet Smile)...eu te-as lasa sa mergi doar cu bicicleta k esti un pericol Smile)...glumesc :*.....catalin,comanda pt ss este amx_ss 3 nick si ii face 3 poze lu ala ...Comanda merge,poti face poze...dar trebuie sa pui mereu kte poze vrei sa faca.Si eu am avut probleme,eram obisnuita cu alta comanda dar l-am intrebat p elite si m-a lamurit...deci se poate...totul e sa ai rabdare Smile
Nyko
Nyko
Elite-ADMIN
Elite-ADMIN

Mesaje : 171
Data de inscriere : 16/10/2009
Varsta : 34

Sus In jos

elit aici Empty Re: elit aici

Mesaj Scris de Nyko Mar Dec 01, 2009 6:49 am

Si ink cv...ai grija ce-ti doresti sa nu cumva sa se indeplineask...Il dau exemplu p Xzibit kre tot asa,a vrut sa i se scoata adminu,elite i l-a scos pt k asta a fost dorinta lui si la putin timp i-a parut rau si isi vroia adminu inapoi....Eu iti sugerez sa t mai gandesti la c vrei...si dupaia sa iei o decizie dak intradevar vrei sa ti se scoata adminu Smile
Nyko
Nyko
Elite-ADMIN
Elite-ADMIN

Mesaje : 171
Data de inscriere : 16/10/2009
Varsta : 34

Sus In jos

elit aici Empty Re: elit aici

Mesaj Scris de catalynos Mar Dec 01, 2009 4:18 pm

uite cum fac niko iti multumesc ca ai zis comanda de poze eu incercam amx_ss si niku-l am rabdare si voi incerca sa vad ce pot face acum depinde de elit cum vrea eu vam spus nu pot face DONATIE si de aceea nu fac cerere de upgrade

catalynos
Elite-Players
Elite-Players

Mesaje : 9
Data de inscriere : 09/11/2009

Sus In jos

elit aici Empty Re: elit aici

Mesaj Scris de rupt de foame Mar Dec 01, 2009 6:57 pm

nu conteaza man donatiaa.... trebuie sa iti faci treaba bine si ti se va mari si adminul.... asta-i treaba... pana acum este bine si nu ai reclamatii.tine-o tot asa...dar daca vrei sa renunti definitiv, este treaba ta
rupt de foame
rupt de foame
Elite-Slots
Elite-Slots

Mesaje : 84
Data de inscriere : 27/09/2009
Varsta : 38
Localizare : mangalia

Sus In jos

elit aici Empty Re: elit aici

Mesaj Scris de Elite Mar Dec 01, 2009 7:00 pm

comanda ss pe server este amx_ss catalin 3 [adik cite poze poti face si il pune serverul direct spectator de la 1 la 5 poze acum ex.3]
cererea upgrade am modificato si e free acum fara donatie ! sa marit procentajul la ore ! in rest pe cine mai aud de azi 1-dec-2009 k spune iami adminul k .....nustiu dc ! nici nui mai raspund si nici nu mai intreb dc o sa fie admin off ! acum hf... si invatati comenzile k faceti serverul de ris !!!
Elite
Elite
Elite-ADMIN
Elite-ADMIN

Mesaje : 191
Data de inscriere : 26/09/2009
Varsta : 46
Localizare : mangalia

https://mangalia.all-up.com

Sus In jos

elit aici Empty Re: elit aici

Mesaj Scris de rupt de foame Mar Dec 01, 2009 7:06 pm

deci invata sa faci poze apoi trecem la lectia nr 2.... datul banului:)))
rupt de foame
rupt de foame
Elite-Slots
Elite-Slots

Mesaje : 84
Data de inscriere : 27/09/2009
Varsta : 38
Localizare : mangalia

Sus In jos

elit aici Empty Re: elit aici

Mesaj Scris de Nyko Mar Dec 01, 2009 8:15 pm

dap scz,greseala mea,m-am grabit knd am scris...e amx_ss nick 3 Scuzele mele Sad
Nyko
Nyko
Elite-ADMIN
Elite-ADMIN

Mesaje : 171
Data de inscriere : 16/10/2009
Varsta : 34

Sus In jos

elit aici Empty Re: elit aici

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum