Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Pentru Ionutz

+2
rupt de foame
DjLittle
6 participanți

 :: 2 categorie :: Server :: Reclamatii

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

Pentru Ionutz Empty Pentru Ionutz

Mesaj Scris de DjLittle Vin Ian 15, 2010 1:24 am

Ionutze ... puiu mami ... Este ultima data cand iti atrag atentia . Esti admin pe acest server pentru a fi aproape sclavul player-ilor ... intelegi ? Pentru a ii ajuta , pentru a ii servi , pentru a le aduce fericire pe joc si multumire in sufletele lor bogate =)) Smile) Cand schimbi o harta .. incearca sa schimbi in asa fel incat sa tii jcatorul pe server , si vino si tu cu o intrebare catre ei inainte .... invata hartile care sunt. Poate se nimereste o data sa fie 40 la suta din playeri care sa se pupe cu ce ai vrea tu sa joci in momentul respectiv , dar... nu asa trebuie procedat cum faci tu . Nu punem hartile care ne plac si ne vin noua chef sa le jucam .. punem ce isi doresc ei . ASta daca nu cumva .. harta care o cer a fost inainte .. dar si atunci vii cu alta idee mai buna ... Intelegi ? Fa-ti lista cu hartile care sunt pe server . Intra noaptea si probeaza-le ... vezi care sunt bune . .. Mai baga-te si pe alte servere din cand in cand , vezi ce se mai joaca ... vezi si tu cum se procedeaza daca nu stii .. nu iti fac de cap .. .ca nu esti de capul tau aici .
Sper ca ne-am inteles . Pentru ce ai facut azi .. voi mai trece cu vederea ... ca vine si ziua ta.... dar data viitoare , iti PROMIT ca vei fi sanctionat , daca nu chiar DEMOTE USER / ADMIN (adica inlaturarea adminului ) Sper ca am fost destul de clar si ca nu va mai trebui sa ma repet si pentru alti admini !
HF GL & ENJOY

DjLittle
Elite-ADMIN
Elite-ADMIN

Mesaje : 152
Data de inscriere : 21/10/2009
Localizare : Brasov

Sus In jos

Pentru Ionutz Empty Re: Pentru Ionutz

Mesaj Scris de rupt de foame Vin Ian 15, 2010 5:20 am

vorbe...vorbe..... cel mai bine i se scoate adminul.... ce atatea reclamatii ptru un pusti fara caracter??? admini se gasesc..
isi da silinta doar cand scrie amx_votemap 35_hp Smile))) mie ca admin au reusit ionut si inca ...un admin sa imi strice jocul de cateva ori,,.. lafel si lu rym lafel si lu hankock , banuiesc ca si celorlalti playeri... si stiti voi cum se zice .. vorba lunga saracia omului... trebuie sanctionati cumva sa nu o mai lungim cu discutii .
rupt de foame
rupt de foame
Elite-Slots
Elite-Slots

Mesaje : 84
Data de inscriere : 27/09/2009
Varsta : 38
Localizare : mangalia

Sus In jos

Pentru Ionutz Empty Re: Pentru Ionutz

Mesaj Scris de DjLittle Vin Ian 15, 2010 3:49 pm

lasa rupt , ca o sa iti stric si eu jocul Smile Cand te prind pe harta te ciuruiesc ... head-shot , iti dau de nu ma vezi Smile))

DjLittle
Elite-ADMIN
Elite-ADMIN

Mesaje : 152
Data de inscriere : 21/10/2009
Localizare : Brasov

Sus In jos

Pentru Ionutz Empty Re: Pentru Ionutz

Mesaj Scris de carcotasul Vin Ian 15, 2010 6:23 pm

Rupt de foame,crede-ma ca o sanctiune ti-ar trebui si tie, cel putin verbal deoarece in afara de prezenta si sa fi funny pe forum nu ajuti cu nimic acest server la popularea lui,iar un server sa existe are nevoie de playeri nu de jokeri.

carcotasul
Elite-Players
Elite-Players

Mesaje : 9
Data de inscriere : 12/01/2010

Sus In jos

Pentru Ionutz Empty Re: Pentru Ionutz

Mesaj Scris de DjLittle Vin Ian 15, 2010 7:05 pm

Wink) carcotasule , sunt curios , cine esti ?

DjLittle
Elite-ADMIN
Elite-ADMIN

Mesaje : 152
Data de inscriere : 21/10/2009
Localizare : Brasov

Sus In jos

Pentru Ionutz Empty Re: Pentru Ionutz

Mesaj Scris de Elite Vin Ian 15, 2010 7:06 pm

sal,
ionut are admin suspendat pt perioada nedeterminata !
cind ai steam ionut din nou ma contactezi , pina atunci poate reflectezi asupra deciziei tale si a serverului . baietii nu tiau cerut nimik decit sa te acomodezi cu placerea playerilor si respectarea regulilor [ comportament . limbaj . decenta si prietenie care e cel mai important ! ]
CIRCOTASULE am vazut k esti pus pe rupt si hankock .Ce sa intimplat acolo numai noi stim , a trecut , acum sintem aici si nu are rost sa ne scoatem vinovati ! spune cine esti si cu cine vb k am observat k erai [ coleg cu noi ] poate deschidem un topic pe discutie ! hf
Elite
Elite
Elite-ADMIN
Elite-ADMIN

Mesaje : 191
Data de inscriere : 26/09/2009
Varsta : 46
Localizare : mangalia

https://mangalia.all-up.com

Sus In jos

Pentru Ionutz Empty Re: Pentru Ionutz

Mesaj Scris de Nyko Sam Ian 16, 2010 12:47 am

Si eu sunt curioasa sa aflu cn e Wink)....Rupt,d kte ori t prind p svr o sa t fac sa suferi Smile) am sa-ti distrag atentia d la joc numai k sa nu mai reusesti sa faci vreun frag >Smile Wink)
Nyko
Nyko
Elite-ADMIN
Elite-ADMIN

Mesaje : 171
Data de inscriere : 16/10/2009
Varsta : 34

Sus In jos

Pentru Ionutz Empty Re: Pentru Ionutz

Mesaj Scris de carcotasul Sam Ian 16, 2010 1:12 am

Sunt un batran jucator de cs ,un veteran ,etc.. voi nu aveti de unde ma cunoaste dar soarta a facut sa ne intalnim din nou dupa atatia ani ,eu si Elite alias vad-voci . Noi am mai fost colegi pe unele servere mari si unde adminul era admin nu doar un simplu player cu accese pe server.Daca imi aduc bine aminte ne-am mai intalnit noi 2 pe:tatamp3,luci,romeonet,mx.soft,pajura,pgl-zone etc ...si mai multe dar nu-mi aduc aminte acum dar nu poti nega ca pe vremea noastra daca era unul ca rupt sau Hanckok erau mancati de vii .
M-am mai intalnit si cu Hanckok parca pe un server din Galati si sa zic parca tot pe unul din mangalia M-zone(nu sunt sigur)dar tot plin de el a ramas.
Pe rupt de foame nu prea il cunosc decat dupa celalalt server din mangalia dar in afara de spionat si sa-i dea in gat pe colegi nu stie nimic iar ca admin e = zero si nu cred ca a mai adminat din cate vad pe niciun server in afara de astea 2 dar macar sa fi invatat ceva din greselile trecute si totusi nici o schimbare acelasi caracter aceleasi gesturi .
Serverul e bun,referitor la gameplay dar administrarea il va trage in jos incet ,incet cu pasi marunti din cate vad eu.
Sfatul meu :: ORI SE SCHIMBA ORI II SCHIMBATI !!

carcotasul
Elite-Players
Elite-Players

Mesaje : 9
Data de inscriere : 12/01/2010

Sus In jos

Pentru Ionutz Empty Re: Pentru Ionutz

Mesaj Scris de Nyko Sam Ian 16, 2010 1:21 am

P svr-u unde a jukt rupt d foame am jukt si eu...deaia sunt curioasa cn esti k nu imi pot da seama...dak p el il stii deacolo inseamna k m-ai vazut si p mn p svr...
Nyko
Nyko
Elite-ADMIN
Elite-ADMIN

Mesaje : 171
Data de inscriere : 16/10/2009
Varsta : 34

Sus In jos

Pentru Ionutz Empty Re: Pentru Ionutz

Mesaj Scris de Nyko Sam Ian 16, 2010 2:07 am

carcotasu..esti chooke,gina,sada ? k am o banuiala cum k t stiu Wink)
Nyko
Nyko
Elite-ADMIN
Elite-ADMIN

Mesaje : 171
Data de inscriere : 16/10/2009
Varsta : 34

Sus In jos

Pentru Ionutz Empty Re: Pentru Ionutz

Mesaj Scris de carcotasul Sam Ian 16, 2010 2:07 am

E un server tot din mangalia (nu ar fi corect sa ii dau numele si sa-i fac reclama)unde am activat ca admin cand si rupt de foame avea grad acolo fiind prieten cu ownerul ca altfel nu cred ca ar fi avut atat de mult timp pana cred ca s-a lamurit si ownerul dar cel putin acolo daca rezisti mai mult de 1 luna ca admin sa zici mersi ca regulile sunt reguli si rupt cunoaste situatia si tocmai deaceea cred ca l-a si exclus.Asa ca nu cred ca tu ai fi jucat pe acest server.

carcotasul
Elite-Players
Elite-Players

Mesaje : 9
Data de inscriere : 12/01/2010

Sus In jos

Pentru Ionutz Empty Re: Pentru Ionutz

Mesaj Scris de carcotasul Sam Ian 16, 2010 2:11 am

Nu-mi pot da nick-ul ca poate cat de curand voi depune o cerere si sa vedeti ce inseamna adminat si atunci baietii isteti isi vor da seama cine sunt.
Niko nu sunt cine presupui tu ci doar daca are varsta in jur de 34 ani poate ma voi potrivi cu banuiala ta.

carcotasul
Elite-Players
Elite-Players

Mesaje : 9
Data de inscriere : 12/01/2010

Sus In jos

Pentru Ionutz Empty Re: Pentru Ionutz

Mesaj Scris de rupt de foame Sam Ian 16, 2010 2:36 am

este un rahat de server ala..... asta este serverul nr 1, cel putin pe mangalia iar tu??? ce mananci rahat mai pretene???? ce treaba ai tu cu mine??? dece spui tu ce merit , ce fac si cum fac??? imi dai tu mie calificativ ma??? nu ma baga in seama ma... mai veteranule ce cauti ma printre astia mici asa ca noi???? ce nick-uri mai ai??? ca io unu , bunule nu te stiu.... dar dupa poza imi dau seama ca esti vraiste..... toata lumea.. sa intrati maine sa il vedeti pe marele carcotas !!!!! m-am saturat de retarzi care nu ma lasa sa traiesc... vedetiva ma de ale voastre ce te freaca pe tine grija ce fac io pe server??? ai idee cata lume am adus eu aici??? poti sa verifica ma?? dece mananci dala maro asa deodata???? de pofta cred.. vreau doar sa imi fac treaba aici, ownerul si playeri sa fie multumiti si imi duc io zilele... cat despre tine.... dastia ca mine mancai pe paine??? da painea incoa sa vezi ce mananci u de la mine pe paine... il chem si pe hankock ca la cat de mare e ala iti da un cacatoi de mananci o luna din el:))))))))))))) auzi?? esti genul care fura vara mobile de pe plaja...lasa-ne... ia liftu , urca 11 etaje si poate ajungi la nivelul nostru.......... ATENTIE... DACA NU AI INTELES CE VREAU SA ZIC...SCURTEZ... CE TREABA AI TU DACA NICI MACAR NU TE-AM VAZUT PE SERVER??? CE CAUTI TU AICI???
rupt de foame
rupt de foame
Elite-Slots
Elite-Slots

Mesaje : 84
Data de inscriere : 27/09/2009
Varsta : 38
Localizare : mangalia

Sus In jos

Pentru Ionutz Empty Re: Pentru Ionutz

Mesaj Scris de rupt de foame Sam Ian 16, 2010 2:41 am

DECE NU MAI SUNT EU ADMIN EU PE SERVERUL ACELA???? PTRU CA NU TAC IN FATA NIMANUI CAND AM DREPTATE.... MOTIVUL SCOATERI ADMINULUI MEU???? CITESTE MA ACOLO.... PTRU CA AVEAM DEJA ADMIN PE ACEST SERVER... SI LUI AI ERA CIUDA... toate astea sunt scrise si acum pe acel server..da tu admin bun cum esti nu stii sa citesti tot ce apare pe server... e clar. ne arati tu adminat..pfff
rupt de foame
rupt de foame
Elite-Slots
Elite-Slots

Mesaje : 84
Data de inscriere : 27/09/2009
Varsta : 38
Localizare : mangalia

Sus In jos

Pentru Ionutz Empty Re: Pentru Ionutz

Mesaj Scris de carcotasul Sam Ian 16, 2010 3:14 am

Mucos mic ce esti Smile) asta e gradul tau de cultura ..e pentru asta ai fost dat afara Smile) de cand te astept sa deschizi gura sa vad daca te-ai mai schimbat,dar...tine bine de serverul asta ca pe altul nexam grad:)) aaaaa si puteai sa-ti editezi textul nu sa faci noi topicuri:)) si sa ii inveti cum stii tu sa vorbesti si pe adminii serverului asa sa le dai o lectie Very Happy

este un rahat de server ala..... asta este serverul nr 1, cel putin pe mangalia
nu fi asa bazat

carcotasul
Elite-Players
Elite-Players

Mesaje : 9
Data de inscriere : 12/01/2010

Sus In jos

Pentru Ionutz Empty Re: Pentru Ionutz

Mesaj Scris de Nyko Sam Ian 16, 2010 3:49 am

Gata..de ajuns..va rog sa terminati...carcotasule iti multumim pt sfaturi,ai dreptate knd spui k trebuie sa fim uniti si organizati Smile....Da,persoana d kre zic avea varsta aia Razz...nick-u butterfly*nyko iti spune ceva?
Nyko
Nyko
Elite-ADMIN
Elite-ADMIN

Mesaje : 171
Data de inscriere : 16/10/2009
Varsta : 34

Sus In jos

Pentru Ionutz Empty Re: Pentru Ionutz

Mesaj Scris de BoOkzZyL--x7 Sam Ian 16, 2010 3:52 am

topicul asta a fost deschis pe alt subiect nu pe asta ...dc va tot certati aici !? ...vreti sa vb luativa id si discutati cat vreti !
BoOkzZyL--x7
BoOkzZyL--x7
Elite-ADMIN
Elite-ADMIN

Mesaje : 196
Data de inscriere : 10/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Mangalia

Sus In jos

Pentru Ionutz Empty Re: Pentru Ionutz

Mesaj Scris de carcotasul Sam Ian 16, 2010 4:36 am

Imi cunosc limitele .EU AM TERMINAT dar revin sa critic pe cei ce-si injosesc colegii dar insisi ei nefiind un exemplu bun pentru ei (cei noi.tineri,etc in ale adminatului).Oricum sunt pe server printre voi si rupt tata sa stii ca joc si pe celalalt al 2-lea din mangalia dupa asta bineinteles Very Happy Puteti inchide topicul pentru ca,cu vointa sau fara m-a furat valul si am deviat de la subiect.

SI DE LA MINE PENTRU NIKO !!

carcotasul
Elite-Players
Elite-Players

Mesaje : 9
Data de inscriere : 12/01/2010

Sus In jos

Pentru Ionutz Empty Re: Pentru Ionutz

Mesaj Scris de Nyko Sam Ian 16, 2010 4:52 am

Smile) da...e cv....da nu prea inteleg mesaju tau..sincer acuma Wink
Nyko
Nyko
Elite-ADMIN
Elite-ADMIN

Mesaje : 171
Data de inscriere : 16/10/2009
Varsta : 34

Sus In jos

Pentru Ionutz Empty Re: Pentru Ionutz

Mesaj Scris de carcotasul Sam Ian 16, 2010 5:00 am

Nu stiu daca poti vedea videoclipul dar mesajul e:EU NU CA CEL CE CANTA E BARBIE CUM NICI TU NU CRED CA ESTI....YOU KNOW!!

carcotasul
Elite-Players
Elite-Players

Mesaje : 9
Data de inscriere : 12/01/2010

Sus In jos

Pentru Ionutz Empty Re: Pentru Ionutz

Mesaj Scris de rupt de foame Sam Ian 16, 2010 5:18 am

sa mori tu.... sunt bazat ma.. si alta data spune in fata ce ai de spus, nu pe la spate. gay-ule:))) sa te vad , cat esti tu de bazat... si sper sa nu fi bebe ca o sa...... mai vb .... mortule hai sa imi spui astea in fata.. te tine ma prostule?? maine...hai sa te vad lake sa vedem daca accepti...aa da nu accepti ca esti prea gay:)))
rupt de foame
rupt de foame
Elite-Slots
Elite-Slots

Mesaje : 84
Data de inscriere : 27/09/2009
Varsta : 38
Localizare : mangalia

Sus In jos

Pentru Ionutz Empty Re: Pentru Ionutz

Mesaj Scris de Nyko Sam Ian 16, 2010 5:33 am

cum nici eu nu sunt c?...k aici am multe optiuni ....fata,un admin bun,o persoana sociabila....etc Smile).....stiu k nu sunt o pers kre sa se prinda repede in anumite situatii Wink) Rupt,pls..hai sa terminam cu circu asta si sa ne comportam k niste persoane civilizate.Nu incepem cu smecherii si chestii d genu k nu-mi plac....Fiecare cu parerea lui,dak el are o parere proasta despre tn asta e,nu ar trebui sa t afecteze cu nimic Wink...hai sa trecem peste acest mic conflict si sa incerkm sa traim in pace si armonie Smile) ..glumeam..makr sa incerkm sa ne intelegem bn Smile
Nyko
Nyko
Elite-ADMIN
Elite-ADMIN

Mesaje : 171
Data de inscriere : 16/10/2009
Varsta : 34

Sus In jos

Pentru Ionutz Empty Re: Pentru Ionutz

Mesaj Scris de carcotasul Sam Ian 16, 2010 6:13 am

Durule ce tare-n muschi esti tu acum la tastatura nu face asemenea afirmatii ca nu stii cu cine stai de vorba ,iti pot fi chiar tata ....neeee ca te sugrumam de mic ..dar totusi nu nu rezolvi nimic cu asemenea discursuri luate din K1 ...Asa ca asculta de o fata ce spune ca ea la varsta ei gandeste asa cum vei gandi tu pe la 40 daca nu cumva intretimp nu o sa te stranga cutia craniana si vei muri de .....ne nici asta ca din poza se vede ca ai capul cam mare Smile)))sa nu crezi ca voi spune acum ca-l ai mare ca esti destept ..asa ca invata sa te stapanesti si vei fi mai castigat decat cu asemenea afirmatii ..crede-ma,ca tine am fumat dar tu ca mine mai ai de tras liniute pe nara sa visezi macar sa fi ca mine:))
Iar din respect pentru vad-voci ca am jucat cu el atatia ani cand tu te plimbai cu cercul nu vreau sa apelez la vocabularul meu ...chiar daca vei ramane uimit dar chiar stiu sa injur crede-ma ....stiu ce crezi acum ca tu esti singurul care a invatat sa vb. asa dar crede-ma ca ..........e fata asta aici ca-ti spuneam vreo 2-3sau chiar 4 perechi de vorbe Very Happy


Ultima editare efectuata de catre carcotasul in Sam Ian 16, 2010 6:18 am, editata de 1 ori

carcotasul
Elite-Players
Elite-Players

Mesaje : 9
Data de inscriere : 12/01/2010

Sus In jos

Pentru Ionutz Empty Re: Pentru Ionutz

Mesaj Scris de Nyko Sam Ian 16, 2010 6:17 am

Park era vorba sa terminam cu astea...carcotasule,inceark sa nu mai jignesti si u k sa ne oprim odata cu topicu asta ...nu are rost sa continuati sa va jigniti unu p altu...cum ar spune mircea radu..iubiti-va mult Smile)...Gata,promit sa nu mai glumesc la chestiuni serioase Wink) Aa si..ai uitat sa-mi spui cum sunt..kre din variantele d mai sus??
Nyko
Nyko
Elite-ADMIN
Elite-ADMIN

Mesaje : 171
Data de inscriere : 16/10/2009
Varsta : 34

Sus In jos

Pentru Ionutz Empty Re: Pentru Ionutz

Mesaj Scris de carcotasul Sam Ian 16, 2010 6:21 am

Daca as putea te-as aduce la mine Niko si te-as pune in fata monitorului ca poate la tine se vede altfel topicul lui rupt dar de la mine de aici se vede ca el imi aduce jigniri ...dar se poate sa ma insel probabil citim 2 topicuri diferite .asta e se mai intampla

carcotasul
Elite-Players
Elite-Players

Mesaje : 9
Data de inscriere : 12/01/2010

Sus In jos

Pentru Ionutz Empty Re: Pentru Ionutz

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 :: 2 categorie :: Server :: Reclamatii

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum