Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Pentru Ionutz

+2
rupt de foame
DjLittle
6 participanți

 :: 2 categorie :: Server :: Reclamatii

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Pentru Ionutz - Pagina 2 Empty Pentru Ionutz

Mesaj Scris de DjLittle Vin Ian 15, 2010 1:24 am

Rezumarea primului mesaj :

Ionutze ... puiu mami ... Este ultima data cand iti atrag atentia . Esti admin pe acest server pentru a fi aproape sclavul player-ilor ... intelegi ? Pentru a ii ajuta , pentru a ii servi , pentru a le aduce fericire pe joc si multumire in sufletele lor bogate =)) Smile) Cand schimbi o harta .. incearca sa schimbi in asa fel incat sa tii jcatorul pe server , si vino si tu cu o intrebare catre ei inainte .... invata hartile care sunt. Poate se nimereste o data sa fie 40 la suta din playeri care sa se pupe cu ce ai vrea tu sa joci in momentul respectiv , dar... nu asa trebuie procedat cum faci tu . Nu punem hartile care ne plac si ne vin noua chef sa le jucam .. punem ce isi doresc ei . ASta daca nu cumva .. harta care o cer a fost inainte .. dar si atunci vii cu alta idee mai buna ... Intelegi ? Fa-ti lista cu hartile care sunt pe server . Intra noaptea si probeaza-le ... vezi care sunt bune . .. Mai baga-te si pe alte servere din cand in cand , vezi ce se mai joaca ... vezi si tu cum se procedeaza daca nu stii .. nu iti fac de cap .. .ca nu esti de capul tau aici .
Sper ca ne-am inteles . Pentru ce ai facut azi .. voi mai trece cu vederea ... ca vine si ziua ta.... dar data viitoare , iti PROMIT ca vei fi sanctionat , daca nu chiar DEMOTE USER / ADMIN (adica inlaturarea adminului ) Sper ca am fost destul de clar si ca nu va mai trebui sa ma repet si pentru alti admini !
HF GL & ENJOY

DjLittle
Elite-ADMIN
Elite-ADMIN

Mesaje : 152
Data de inscriere : 21/10/2009
Localizare : Brasov

Sus In jos


Pentru Ionutz - Pagina 2 Empty Re: Pentru Ionutz

Mesaj Scris de Nyko Sam Ian 16, 2010 6:38 am

Nu e nevoie..am citit si eu si am vazut k si el t jigneste...dar ti-am spus tie sa t opresti k dak se opreste unu din voi ar trebui sa se opreasca si celalalt...tre sa va opriti k e destul...oricum nu rezolvati nimic prin jigniri...asa k...rupt d foame t rog si p tn sa incetezi k sa terminam cu chestiile astea...e d ajuns kt v-ati jignit/criticat unu p altu...
Nyko
Nyko
Elite-ADMIN
Elite-ADMIN

Mesaje : 171
Data de inscriere : 16/10/2009
Varsta : 34

Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 :: 2 categorie :: Server :: Reclamatii

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum